info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


Rosen şirketinin kurucusu Yu Changqing, 18 yaşından beri ağaç işlerinde çalışmaktadır. 22 yaşında, yıllar süren yoğun çalışmalardan sonra olağanüstü bir usta marangoz oldu. Evin inşası ve onarımı ile ilgili her türlü doğrama işini kendi başına yapabilir. 23 yaşındayken, efendisi, Yasak Şehir'i onarmak için çalışmak üzere onu Pekin'e götürdü. Herhangi bir marangoz için büyük bir zaferdi. Bu, işçiliklerin kraliyet saraylarının restorasyonu için en yüksek standarda ulaştığı anlamına gelir.


Marangozluğu tamir edip Hangzhou Şehrine geri döndükten sonra, birçok yerel üst düzey villa marangozluk işi yaptı. Enfes marangozluk becerisiyle Bay Yu, Hangzhou Kuzey Bölgesi'nde iyi tanındı. Giderek daha fazla insan evlerini dekore etmek için onu aradı.


2005 yılında 15 kişilik bir ahşap ekip kuruldu. Rosen'un öncüsü olan marangozluk ekibi, beş yıl içinde hammadde temini, oyma, parlatma, cilalama, boya ve tesisatı da dahil olmak üzere beş yıl içinde yerli küçük ve orta ölçekli konut projeleri için çeşitli marangozluk işleri yaptı .


2010 yılında doğrama ve boyama işleriyle uğraşan küçük bir fabrika kurduk. 2012 yılında pazarımızı yurt dışından yurt dışına kadar genişlettik ve ağırlıklı olarak özel üretim ve işleme sektörüne özel bir yurtdışı satış ekibi kurduk. son dolaplar. Gelişen yıllar boyunca ekibimiz, özel yüksek kaliteli konut, otel projeleri ve yüksek kaliteli deniz villaları dahil olmak üzere, ilk 15 ila 60 kişi arasında büyüdü.


Bugün en seçkin konut projelerini özelleştirmek için üst düzey yabancı tasarımcılarla çalışıyoruz. Bay Yu'nun ağaç işçiliğinde on yıllara dayanan deneyimi sayesinde, ağaç işleme faaliyetlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi karşılandı. Küresel makine sanayileşme çağında, her ağaç işleme ürününü her zaman bir sanat eseri olarak gördük ve her ayrıntıyı ciddi bir tavır ve mükemmel işçilikle mükemmelleştirdik.