info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Mutfak Dolabı Yüksekliği

Mutfak Dolabı Yüksekliği

Mar 07, 2019

Mutfak Dolabı Yüksekliği

Masanın yüksekliği, gövdenin yüksekliğine göre ayarlanır. Mutfak dolabının yüksekliği en çok kullanılan mutfağın yüksekliğine uygundur. Tezgahın yüksekliği 80-85 cm; tezgah ile mutfak dolabının altı arasındaki mesafe yaklaşık 50-60 cm'dir; ve çift göz ocağı ile tezgahın yüksekliği 60 cm'den fazla değildir.

Mutfak tezgahı, çalışma alanına bağlı olarak farklı yüksekliklerde tasarlanmalıdır. Bazı masa tablalarının daha alçak olması daha iyidir. Şehriye yapmayı seviyorsanız, şehriye yapmak için sıkça kullanılan konsol, yüksekliği 10 cm azaltabilir. Ancak, mutfak dolabı tasarımında   Özellikle küçük mutfaklarda yüksek ve düşük değişikliklerin peşinden koşamaz, çok fazla değişiklik genel estetiği etkiler.

Genel olarak konuşursak, mutfak dolabı tezgahı tezgahın yüksekliği   mutfağın güzel ve cömert görünmesini sağlayacak aynı olmalıdır. Ancak, bir tezgahın yüksekliği uygunsa ve pişirme işlemi çok düşükse, mutfak tezgahı tezgahı temel alabilir. Farklı çalışma alanları farklı yüksekliklerde tasarlanmıştır. Böyle yüksek ve düşük tezgahlarda, doğrama kısmının, pişirme tezgahının veya lavabonun yüksekliği farklıdır ve mutfak dolabı   Maliyet buna göre artacak, ancak yüksek ve düşük bir dalgalanma var, görünüm değişecek ve daha güzel görünüyor. Bununla birlikte, özellikle küçük bir mutfakta aşırı değişiklikler mutfak tasarımının genel estetiğini etkileyebilir. Bu nedenle, mutfak mutfak dolabının tasarımı aşırı yüksek ve düşük olmamalı ve genel yerleşim planına ve kişisel rahatlığa dayanmalıdır.

Mutfak dolabı büyüklüğünün hesaplanması   Bireyin bireysel durumuna göre aynı değildir. Çok uygun bir mutfak dolabı elle açılabilir ve mutfak dolabı doğrudan zeminle temas halinde değildir. Aşağıdaki çapalar durumunda, desteğin yüksekliği de çapa kutusunun yüksekliğine eklenir. Şimdi daha yaygın olanı 80 cm, 75 cm, 65 cm, bunun 80 cm'si ulusal standart mutfak dolabı tezgah yüksekliğidir. Derinlikte 60 cm tercih edilir.

Mutfak dolabının yüksekliğini tasarlarken, birçok tasarım faktörünü göz önünde bulundurmalıyız. Burada belirtilen mutfak mutfak dolabının yüksekliği, mutfak mutfak dolabının yüksekliğini içerir   ve mutfak dolabının azami yüksekliği . Bu iki yönün yüksekliğini tasarlarken, evde yemek yapan kişinin yüksekliğini birleştirmemiz gerekir. Genel olarak konuşursak, mutfak dolabı yüksekliği   ev hanımı ayakta iken havzanın dibinin yüksekliği olmalıdır. Çok yüksekse, insanların kendilerini yorgun hissetmelerini sağlar. Çok düşükse, insanların asidin bel ağrısını hissetmesine neden olur.

Tezgah yüksek ve düşük derecelere ayrılmıştır. Genel olarak söylemek gerekirse, yüksek boyut Batı ülkelerinde yaygın olarak kullanılan boyut olan 890-910 mm arasındadır; Düşük tezgah boyutu, Hong Kong Özel İdari Bölgesinde yaygın olarak kullanılan 810-840mm'dir. Tablonun büyüklüğü; şu anda, bazı mutfak mutfak dolapları , tablanın uygun yüksekliğe ulaşmasını sağlamak için ayağı ayarlayabilir.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

Email: info@kitchen-cn.com

Ulaşabileceğiniz kişi: Sum Landy

EKLE: Oda 538, Birim C, Mücevher Merkezi No 16 Kangyuan Yolu, Hangzhou, Çin. 310015