info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Masif Ahşap Mutfak Dolapları Seçimi

Masif Ahşap Mutfak Dolapları Seçimi

Mar 06, 2019

Masif Ahşap Mutfak Dolabı Seçimi

Hızlanan yaşam hızı ile, mutfak dolabı tasarımında , özellikle malzeme seçiminde , herkes doğaya dönmeye daha yatkın . Masif ahşap mutfak dolabı s , insanlara aslına geri dönme hissi verir ve çevre koruma ve kirliliği, bu avantajlar masif ahşap mutfak dolabı sının üst düzey mutfak dolabı ürünlerinin herkesin gözünde temsilcisi olmasını sağlar .

Malzeme seçimi ve tasarımı da dahil olmak üzere çeşitli perspektiflerden detaylı olarak inceleyeceğiz.

kitchen cabinets 1

İlk olarak, mutfak dolabı hem klasik moda

Geleneksel masif ahşap mutfak dolabı s izlenimi genellikle aynı, renk basit ve şekli basit. Rosen, geleneksel masif ahşap mutfak dolaplarının stiline ve detay tasarımına daha fazla moda elemanı ekledi .

Örneğin, oymalar ve ızgaraların eklenmesi kapı panellerini daha renkli hale getirir ve mutfak dolabı daha çok yönlü hale gelir. Buna ek olarak, mutfak dolabı dantel açısı ve boyanın renk tedavisi de daha ayrıntılı.

Masif ahşap mutfak dolabı klasik ve şık bir tarzda tasarlanmıştır, özellikle Çin geleneksel ve Avrupa tarzı seçimler için uygundur, oturma odasında veya restoranda iyi bir seçimdir.

kitchen cabinets 2

İkincisi, iyi bir mutfak dolabı oluşturmak için iyi bir alt tabaka

Rosen katı ahşap mutfak dolabı s , malzeme seçiminde ağırlıklı olarak LVL çok katmanlı masif ahşap ve doğal masif ahşap seçer. Şu anda, masif ahşap mutfak dolabı pazarında, mutfak dolabının malzemeleri esas olarak sunta, masif ahşap sunta, MDF, masif ahşap çok katmanlı tahta ve masif ahşap tahtadır.

Çoğunlukla Avrupa'dan ithal edilen Rosen doğal masif ahşap substrat, ithal kül veya ithal okaliptüs, kütüklerin ince işlenmesi, diğer doğal masif ahşap, orta sertlik, aşınma direnci ve yüksek korozyon direnci ile karşılaştırıldığında sallar gibi şaşırtıcı doğal kusurlar

Ek olarak, doğal masif ahşap alt tabaka işleme sırasında hızlı kuruma hızına ve yüksek stabiliteye sahiptir, böylece tabaka kolayca çatlamaz ve deforme olmaz. Ek olarak, doğal masif ahşap substratın iç dokusu da ince ve düzgündür, işlenmesi kolaydır ve renklendirmesi kolaydır, böylece tezgahın rengi daha çeşitlendirilebilir ve kişiselleştirilmiş kişiselleştirme tamamen gerçekleştirilebilir.

kitchen cabinets 3

Üçüncüsü, kapı paneli, mutfak dolabı deformasyonunun gizli tehlikesini azaltmak için kalınlaştırılmıştır.

Kapı panelinin seçiminde , Rosen mutfak dolabının tüm mutfak dolapları , mutfak dolabının kullanım süresini kesinlikle garanti altına alan 18mm kalınlığında plakalardan yapılmıştır .

18 mm kalınlığındaki plakanın bir başka avantajı deformasyona karşı dayanıklı olması ve katı ahşabın nem içeriğinin mutfak dolabının sıcaklığının dengesiz ve nem ile deforme olmasına neden olamamasıdır. Ayrıca, Rosen masif ahşap mutfak dolabı   materyaller uluslararası çevre standartlarına uygundur ve her zaman sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilir.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

Email: info@kitchen-cn.com

Ulaşabileceğiniz kişi: Sum Landy

EKLE: Oda 538, Birim C, Mücevher Merkezi No 16 Kangyuan Yolu, Hangzhou, Çin. 310015