info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Mutfak Dolabı Dekorasyon İpuçları

Mutfak Dolabı Dekorasyon İpuçları

Mar 08, 2019

Mutfak Dolabı Dekorasyon İpuçları

mutfak dolabı dekorasyon ipuçları 01:

Asma mutfak dolabını kurarken , önce duvara yatay bir çizgi tasarlayın, böylece asma mutfak dolabı aynı yatay çizgi üzerinde olabilir ve kurulumdan sonra herhangi bir eğim olmaz.

mutfak dolabı dekorasyon ipuçları 02:

Mutfak dolabı monte edildiğinde, markalanacak donanımı seçerseniz, paradan tasarruf edemezsiniz. Ayrıca mutfak hortumunun lavaboya bağlandığı ve mühürlendiği bir yer var.

mutfak dolabı dekorasyon ipuçları 03:

Mutfak dolabı bütçesi birkaç bölümden oluşur: mutfak dolabının maliyeti, tezgahın maliyeti, mutfak aletlerinin maliyeti ve donanım seçeneklerinin maliyeti.

mutfak dolabı   Dekorasyon ipuçları 04:

Mutfak tavanı bittikten sonra mutfak dolabı   yüklü. Tavan kurulduktan sonra mutfağın yüksekliği tam olarak belirlenir. Mutfak dolabının yüksekliği toplam yüksekliğe göre uygun şekilde ayarlanabilir ve mutfak dolabının rahatlığı ve genel güzelliği düşünülebilir.

Ancak, mutfakta yüksek bir mutfak dolabı varsa, tavanı asarken yüksek mutfak dolabının toplam yüksekliğine dikkat etmeniz gerekir . Mutfak dolabı resimlerine bakmak tavsiye edilir . Tavan yüksekliği mutfak dolabından düşükse , yüksek mutfak dolabı sığmaz; tavan çok yüksekse, mutfak dolabı ve tavan ortaya çıkar. Aralarındaki mesafe, görünümü etkileyen çok büyük.

mutfak dolabı   Dekorasyon ipuçları 05:

Detaylarda malzemeler, kötü yapılmış mutfak dolabı , çapak, keskin köşeler vb. Bulunabilir. Bu makul olmayan parçalar kolayca vücuda zarar verebilir. Düşük mutfak dolabı s de gürültü, radyoaktivite vb.

mutfak dolabı   dekorasyon becerileri 06:

Bağlantıyı yerleştirmek için mutfak dolabındaki delik , doğruluğu doğrudan mutfak dolabının dengesini etkiler . Daha kaliteli mutfak dolabı , tüm plakaları makine tarafından işlenir, delik boyutu aynıdır, konumlandırma doğrudur ve stabilite iyidir.

mutfak dolabı   dekorasyon becerileri 07:

Ortak mutfak dolabı   kapı panelleri arasında melamin paneller, boyalı kapı panelleri, masif ahşap kapı panelleri, plastik kapı panelleri ve PVC kalıplı paneller bulunur. Farklı plakalar farklı özelliklere sahiptir. Melamin levhaların avantajı yangına dayanıklılık ve aşınma direncidir. Boyalı kapı panelleri geniş bir renk yelpazesinde mevcuttur. PVC kalıplı plakalar, yüksek sıcaklık dayanımı ve alev geciktiriciliği ile karakterize edilir. Masif ahşap kapı panelleri ve plastik kapı panelleri, tadı vurgulayabilen daha yüksek kalitededir.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

Email: info@kitchen-cn.com

Ulaşabileceğiniz kişi: Sum Landy

EKLE: Oda 538, Birim C, Mücevher Merkezi No 16 Kangyuan Yolu, Hangzhou, Çin. 310015