info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Mutfak Dolabı Nasıl Daha Dayanıklı Yapılır?

Mutfak Dolabı Nasıl Daha Dayanıklı Yapılır?

Mar 05, 2019

Mutfak Dolabı Nasıl Daha Dayanıklı Yapılır ?

▲ İlk önce yüksek kaliteli plakaları seçin: Pek çok okuyucu sadece panelin rengine dikkat eder ve diğer hususlar umursamaz. Aslında, mutfak dolabı paneliyle ilgili olarak da oldukça belirgindir, örneğin, mutfak panelinin yangın panelinin türünü seçmesi gerekir, aksi takdirde uzun bir süre olacaktır, gaz ocağının yakınındaki yer deforme olacaktır. Örneğin, kalıplanmış plaka ve boyalı plaka çiziklere eğilimlidir ve düşük kaliteli kalıplanmış plaka kabarcıklar ve kırışıklıklar meydana getirir. Okuyucular doğru mutfak dolabını seçmeli   özel duruma göre plaka.

Cabinet Mutfak dolabı slarının ambalajlanması ve nakliyesi : Piyasada bulunan mutfak dolabı markalarının çoğu levha şeklinde paketlenip taşınacaktır. Plakalar yerinde mutfak dolabına monte edilecektir . En yaygın montaj yöntemi, montajı kolay ve verimliliği yüksek üçü bir arada yapıdır. İş yükü küçük. Birden fazla bağımsız ünite birbirine bağlandığında, eksiksiz bir mutfak dolabı seti oluşturulabilir. Kat mutfak dolabı   mutfak dolabının destek ayağı ile doğrudan zemin üzerinde desteklenir .

▲ Resmi olarak başlatılmış kurulum: Mutfak dolabının arkasında elektrik telleri, su boruları ve gaz boruları gibi gizli boru hatları bulunabilir . Bu nedenle, boru hattının konumu ve yönü boru hattına çarpmamak için kurulumdan önce duvarda açıkça işaretlenmelidir. Mutfak dolabının montaj işlemi sırasında, boru hattının açılması ve sokete sıkça rastlanır. Bazı mutfak dolabı şirketleri, levhayı açtıktan sonra tabakanın kenarını mühürlemek için kalay folyo kullanacaktır. Sızdırmazsa, nemin önlenmesinde bir rol oynayacaktır ve diğer etkiler açık değildir.

Cabinet Mutfak dolabına girdikten sonra   kurulum aşamasında, mutfak dolabından başlamak için hala gerekli . Çizimin konumuna ve boyutuna göre döşemeye başlayın ve siteyi boru hattı konumunda açın. Mutfak dolapları masif ahşap granüllerden yapılmıştır, kapı panelleri boyalı lake panolar, ışık kullanımı kolaydır, DTC menteşeler için kullanılır ve tüm çekmeceler ve kapılar nemlendirilir.

▲ Detaylar açısından, kapı paneli, düzenlenmiş mutfak dolaplarını temel alan bir kapı paneli ile donatılmıştır . Çekmeceye ek olarak, kapı paneli genellikle mutfak dolabına takılır . Genel olarak, kapı panelinin montajı mutfak dolabından çok daha kolaydır .

Panel Kapı paneli montajı belirli hatalara izin verir, ancak menteşe ayar fonksiyonu ile düzeltilebilir. Tüm mutfak dolabı takımlarının kapı bağlantılarının boyutu tutarlı olmalı ve kısmen büyük veya küçük olmamalı ve birbirleriyle temas etmesine izin verilmemelidir.

▲ Ayrıca, birçok mutfak dolabı vardır . Tabii ki, çeşitli hesaplama formüllerini içerir. Düzenleme, bir veri kümesini listeler. Herkes hatırlayabilir: Mutfak dolabında yaklaşık 80cm yüksekliğinde bir masa üstü bulunur. Ayar ayağının yüksekliği 10 cm, masa üstü yüksekliği 4 cm ve mutfak dolabının yüksekliği yaklaşık 65 ~ 70 cm'dir.

Cabinet Mutfak dolabı plakasının kalınlığı büyük ölçüde değişir ve 18 mm'nin maliyeti 16 mm'ninkinden% 16 daha yüksektir. Kapı panelinin deforme olmadığından ve masa üstü çatlak olmadığından emin olmak için 18mm plaka ile yapılan mutfak dolabının kullanım ömrü bir kereden fazla uzatılabilir. Ayrıca, tüm mutfak dolabı takımı haslığı etkileyecektir. Tüm mutfak dolabı satın alırken, ayrı bir mutfak dolabı olup olmadığını sorun . İkisinin kullanım ömrü ve stabilitesi 2 ila 3 kat farklıdır ve maliyet farkı% 5'tir.

Small Genel küçük fabrikalar veya el yapımı tesisler yalnızca vidalı perçin veya tutkalla bağlanabilir. En son üçüncü nesil kutu ve çubuk yapısının ve bağlantı elemanlarının ve hızlı açma parçalarının kullanımı, mutfak dolabının sıkılığını ve dayanıklılığını ve daha çevre dostu olan tutkalın daha az kullanılmasını sağlamada daha etkilidir .

Panel Mutfak paneli yanmaz pano türünü seçmelidir. Aksi takdirde, uzun zaman alacaktır ve gaz ocağının yanındaki yer deforme olacaktır ve hatta yangına neden olacaktır. Kalıp plakaları, fırın vernikleri vb. Artık daha fazla kullanılmaktadır, ancak lake plakalar çiziklere eğilimlidir ve düşük kaliteli kalıplanmış plakalar köpürme ve sıkma yapabilir.

Cabinet Mutfak dolabını takmadan önce , alüminyum folyoya montaj yöntemini lavabo mutfak dolabına sorun . Bir kez bastırılmış mı yoksa yapıştırıcıyla yapıştırılmış mı? Genel olarak konuşursak, bir basının sızdırmazlık performansı daha mükemmel, nemin nüfuz etmesi kolay değil, mutfak dolabı   daha etkili bir şekilde korunur ve mutfak dolabının kullanım ömrü   Genişletildi.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

Email: info@kitchen-cn.com

Ulaşabileceğiniz kişi: Sum Landy

EKLE: Oda 538, Birim C, Mücevher Merkezi No 16 Kangyuan Yolu, Hangzhou, Çin. 310015